Головна
Історія кафедри
Викладацький склад
Навчальна робота
Наукові розробки
Кафедра пропонує
Оголошення
Наші пасічникиКонтакти:

Адреса: м. Київ,
вул. Генерала Родимцева, 19,
Голосіївська навчально-дослідна пасіка

Телефон:   527-80-71
527-88-58

Русский


Шановні пасічники України!

В Україні нараховується понад 3 млн. бджолиних сімей, однак відомості про пасічників, що утримують ці сім'ї, залишаються розрізненими.

Пропонуємо заявити про себе та дізнатись про інших!

Надішліть на адресу k_pchela@ukr.net інформацію про себе, свою пасіку, особливості пасічникування, кількість сімей, фотографії і все, що є на вашу думку цікавим, а ми помістимо всю інформацію на цій сторінці.Валерій Потабенко

Займається бджільництвом 3 роки. Пасіка, що складається з 16 сімей, знаходиться в Миронівському районі Київської області (Канівське водосховище). Місцевість багата на акацієві ліси. Прекрасне місце для створення промислової пасіки.
Валерій має можливість отримати землі в оренду для засіву медоносними рослинами, висадки липових лісів.

potabenko@gmail.com
Ігор Колковський і син Павло Колковський


Займаємся бджільництвом близько 6-ти років. Наша пасіка складається з 25 сімей, знаходиться в Рогатинському районі Івано-Франківської області. Місцевість багата на акацієві ліси, також ростуть плодові дерева та липа, район багатий на гречані посіви.

pavlokolkovskyy@mail.ru
Роман Дем`ян


Мені 15 років, займаюсь бджільництвом 4 роки. Моя пасіка складається із 24 бджолиних сімей, та знаходиться у Львівській області с. Сусідовичі. Основний медозбір пізньолітній (гречка та степові квіти ). Маю можливість отримати землі для засіву медоносними рослинами.

dizirom@mail.ru
Олександр Ткач і син Роман


Пасіка Ткача Займаємось бджільництвом три роки. Наша пасіка нараховує 14 сімей, знаходиться в Володарському районі Київської області, село Ожегівка. На території Ожегівських земель велику кількість займають посіви соняшнику і ріпаку. Маємо насадження липи, акації. Ранній взяток з вільхи, верби. Вигідне розташування дає можливість розширяти пасіку, що ми ставимо собі за мету.

tckatchroma@yandex.ua


Природне розмноження бджолиних сімей
Готуємо пасіку до зимівлі
Як там мої бджілки зимують?
В передчутті вдалого пасічницького сезону


© 2008-2017 Кафедра конярства і бджільництва НУБіП України    Дата останнього оновлення Дата оновлення
Розробка і дизайн:    Головецька В.В.  k_pchela@ukr.net